Tifozja seksbombë që sa herë fiton skuadra e saj heq bluzën

SHPËRNDAJE

Nissu Cauti njihet si “e dashura” e ekipit të Perusë. Madje njihet edhe që e heq bluzën sa herë shënon gol skuadra e zemrës.

 

640-0-5b2827fed24fd

Ajo është seksbomba nga Peru e cilësuar si një nga tifozet më seksi të Botërorit dhe që ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/tifozja-seksbombe-qe-sa-here-fiton-skuadra-e-saj-heq-bluzen/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBefason deputetja e PD-së, kundër demokratëve: Boksi politik në Komision i shërbeu Veliajt
Artikulli tjetërVIDEO/ Alarm te Brazili, Nejmar braktis stërvitjen

S'KA KOMENTE

Comments are closed.