“Ti s’je femër”, plas sherri në “Përputhen”, Ana shpërthen ndaj 25-vjeçarit: Sa kam unë shalën, je ti i gjithi! Me një si ti…

| 10:31
SHPËRNDAJE
 

Që në puntatën e dytë të emisionit “Përputhen”, janë shfaqur zënkat e para dhe pakënaqësitë ndaj djemve.ana dhe arisi

Madje situata ka degraduar deri në personale, pasi konkurentët nuk e përmbajtën dot veten.

ana (4)

Maris Lika dhe Ana Lleshi debatuan që ditën e parë që u përballën me njëri-tjetrin.

ana dhe arisi (3)

Meqë ishte dita e parë që të 14-të djemtë erdhën në studio, Marisi kërkoi të prezantohej për të treguar diçka më shumë nga vetja.

ana (2)

25-vjeçari theksoi se ishte edhe një djalë serioz, edhe me humor.

ana dhe arisi (2)

Në këtë moment, Bora, prezantuesja e emisionit, i drejtohet vajzave për të shprehur mendimin e parë në lidhje me Marisin.

ana (1)

Në këtë moment nis edhe debati mes Anës dhe Marisit.

ana (3)

Pjesë nga biseda:

Maris Lika: Tani duhet ta ndani mendjen vajza, doni humor apo seriozitet?

Ana Lleshi: S’më pëlqen ti, ku është problemi.

Maris Lika: As ti mua.

Ana Lleshi: Të njëjtën gjë do thuash.

Maris Lika: Jo, por sa të shikoj, dukesh që nuk përputhesh me mua fare.

Ana Lleshi: Normale…me një si ti…

Maris Lika: Përveç gjatësisë!

Ana Lleshi: Problemi qëndron se unë sa kam shalën, je ti i gjithi!

Maris Lika: Po kjo pra është ajo që mendon ti! Nuk të bën as shala, as emri, as veshja femër, edukata të bën.

Ana Lleshi: Me ty s’jam femër.

Maris Lika: As unë s’të shoh si femër fare! Të rroftë pamja, po…

Ana Lleshi: Faleminderit! Ka të tjerë që më shohin si femër.

Maris Lika: Unë e kam bërë edhe bisedën mbrapa me çunat, edhe e kam thënë që në fillim përshtypjen time për ty! Por s’ta jap luksin që të të bëj protagoniste! Me emrin tim të paktën jo!

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.