“Ti je jeta ime”- Don Xhoni dhe modelja ruse dedikime romantike në rrjetet sociale, çfarë po ndodh mes tyre

Oct 11, 2021 | 15:47
SHPËRNDAJE

Don Xhoni dhe modelja ruse Ariana Lirey përflitet se janë në një lidhje dashurie.

ariana lirey don xhon

Asnjëri prej tyre s’ka folur publikisht rreth këtyre thashethemeve, por dedikimet romantike ndaj njëri-tjetrit, tregojnë se reperi dhe Ariana po përjetojnë një lidhje dashurie.

ariana lirey (14)

Modelja publikoi një foto në Instagram, me mbishkrimin: “Zonja Isufi”, që është mbiemri i Don Xhoni.

“BABUSHKAAAAAAA”, komentoi Don Xhoni krahas imazhit, shoqëruar me një emoji zemre. Ndërsa zeshkania seksi ia ktheu: “Ti je jeta ime❤️🙌”

ariana lirey 2 don xhon

Gjithashtu Ariana Lirey ka bërë tatuazh imazhin e reperit shqiptar në krahun e saj.

“Je gjithmonë me mua”, shkroi ajo në atë kohë krahas fotos ku tregonte tatuazhin.

/Panoramaplus.al

ariana lirey (13) ariana lirey (12) ariana lirey (10) ariana lirey (9) ariana lirey (11) ariana lirey (8) ariana lirey (4) ariana lirey (2) ariana lirey (6) ariana lirey (3) ariana lirey (7) ariana lirey (1) don xhon (1) don xhon (4) don xhon (3)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/