“Ti je gay!”-Berat Behramaj e kërcënon se do t’i publikojë detaje nga jeta private, Ana Lleshi: Unë nuk jam e virgjër, por…

| 13:47
SHPËRNDAJE
 

Ditën e djeshme, konkurrenti i “Përputhen”, Berati, pranoi publikisht se kishte ndjenja për Shqipe Hysenajn, e cila u përjashtu nga programi, prandaj vendosi të largohej edhe ai.

berati dhe ana (1)

Duket se Ana Lleshi ishte vajza më e lumtur për largimin e tij, sepse, sipas saj, Berati është gay dhe nuk është i përshtatshëm për formatin e emisionit, ku vajzat duhet të njihen me djemtë.

berati dhe ana (2)

Madje, Ana tha se ka edhe fakte me video, gjë që nuk u prit mirë nga Berati, i cili i kërkoi të kalonin një natë bashkë, që t’i vërtetonte të kundërtën.

ana lleshi fatjon kuqari beart (3)

Pjesë nga biseda:

Ana Lleshi: Ti je më shumë se bi zemra ime, këtë ta vërtetoj me shumë gjëra.

Berat Behramaj: Më fto një natë dhe të ta vërtetojë.

Ana Lleshi: Ti je gay. E dinë të gjithë këtë.

Berat Behramaj: Më thirr një natë.

Ana Lleshi: Ti nuk je kategoria që unë ta thirr për një natë. Do të sjell fakte për këtë. Ti e ngrite zërin kur po diskutonim për homofobinë, sepse doje të kamufloje veten.

Berat Behramaj: Nuk është faji im! Thjesht më pëlqen Shqipja.

Ana Lleshi: Unë të sjell fakte dhe ti nuk ke çfarë më vërteton mua.

Berat Behramaj: Edhe unë do të sjell fakte. Se i njoh shumë mirë njerëzit që ke përreth.

Ana Lleshi: Silli. Kam shkuar me ndonjë femër unë?

Berat Behramaj: Unë di më shumë se aq.

Ana Lleshi: Unë nuk jam femër e virgjër, kam pasur marrëdhënie, çfarë do të thotë kjo?

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.