Teze së shpejti, Luana Vjollca publikon foton me Marinën duke i prekur barkun, dedikimi për fëmijën

Oct 19, 2021 | 16:34
SHPËRNDAJE

Luana Vjollca mezi pret të bëhet teze nga motra e saj e famshme, Marina Vjollca. Që nga momenti kur u bë publik lajmi se moderatorja ishte shtatzënë, Luana ka publikuar foton e parë me të motrën.

luana vjollca marina vjollca (1)

Të dyja pozojnë të lumtura krah njëra-tjetrës, ndërsa prezantuesja mbështet kokën në supin e Marinës dhe mban dorën në barkun e saj të rrumbullakosur.

“Mezi pressss të të takoj… 😍😍😍😍”, shkroi Luana Vjollca, krahas fotos së ëmbël.

luana vjollca marina vjollca (3)

Marina Vjollca konfirmoi lajmin se ishte në shtatzënë në muajin gusht. Dyshimet e para se ajo ishte në pritje të ëmbël nisën kur moderatorja u zhduk nga ekrani dhe rrjetet sociale.

Ndërsa ende nuk është zbuluar gjinia e bebit.

luana vjollca marina vjollca (2)

Ndërkohë motra e saj, Luana, pasi i dha fund lidhjes me biznesmenin Krenar Çoçaj dhe largimit nga Top Channel, është fokusuar tek një projekt i saj personal.

240240697_368708854699141_8209687379283192994_n

Në një postim në Instagram, ajo zbuloi se pas 15 vitesh s’do jetë më pjesë “e shtëpisë ku u rrit dhe zhvillua”, duke shtuar se “po punon që sa më shpejt të jetë afër ndjekësve të saj me programe argëtuese”.

luana vjollca (4)

Lajmi për largimin e saj nga ky televizion erdhën pas thashethemeve se Arbana Osmani, i mori nga duart projektin për moderimin e Big Brother Vip. Asnjëra prej tyre nuk reagoi ndaj lajmeve, megjithatë thuhet se dy miket tashmë janë kthyer në “armike dhe rivale”.

/Panoramaplus.al

luana vjollca (6) marina vjollca (2) marina vjollca (4) marina vjollca (5) marina vjollca (6) marina vjollca (3) marina vjollca (1)

© Panorama.al

Te lidhura