Testoni shikimin! Gjeni insektin që e ka ngjyrën ndryshe nga të tjerët

| 23:49
SHPËRNDAJE

buburrec

Këtë herë do testojmë shikimin tuaj me një figurë ku shihen disa insekte njësoj, por njërës prej tyre i ndryshon pak ngjyra.

A e keni shikimin aq të mprehtë sa ta vini re këtë gjë?

Nëse nuk arrini ta gjeni dot, përgjigjen e keni më poshtë:

buburrec sakte

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.