Tërmetet/ Pas qeverisë, Rama mbledh nesër grupin parlamentar

Sep 21, 2019 | 22:22
SHPËRNDAJE

Pas qeverisë, kryeministri Edi Rama ka thërritur një mbledhje urgjente të grupit parlamentar socialist paraditen e nesërme, pas tërmeteve të fuqishëm në vend.

Sipas  “Neës24” se mbledhja do të zhvillohet nesër rreth orës 11:00 në Kryesinë e Kuvendit. Po përveç deputetëve në mbledhje do të marrin pjesë edhe ministrat dhe krerët e bashkive.

edi rama

Kreu i qeverisë anuloi udhëtimin drejt SHBA dhe u kthye me urgjencë nga Gjermania duke lajmëruar mbledhjen e qeverisë në orën 23:30.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.