Tërmetet nuk kanë të sosur, gjatë natës një tjetër lëkundje. Ja ku dhe sa ballë

SHPËRNDAJE

Nuk kane te ndalur termetet ne vend. Per fat jo me goditje te forta, por mjaftueshem sa per te te mbajtur ne ankth. IGJEUM ka regjistruar nje tjeter goditje termeti gjate nates.

Epiqendra ka qene ne Leshnice te Korces, ne nje thellesi 8 kilometra. Termeti ka qene me magnitude 1.8 dhe nuk ka shenuar deme.

Kjo eshte lekundja e radhes qe shenohet, nderkohe qe po te kemi parasysh harten e IGJEUM, lekundje termeri jane shenuar perdite, madje edhe me disa ne dite ne gjithe vendin.

termet

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.