TELENOVELA E VITIT 2022/ Pak minuta pasi u ndanë çifti Donald-Beatrix puthen sërish. Ndjekësit shpërthejnë në kritika (FOTO)

Jan 12, 2022 | 19:04
SHPËRNDAJE

Lidhjes më të përfolur në Shqipëri mes këngëtares Beatrix Ramosaj dhe aktorit Donald Veshajt, brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” u duk sikur i erdhi fundi pas fjalëve që ky i fundit i tha. Por këngëtarja vendosi ta puthë aktorin në momentin kur më pak e prisnim.

donald-beatrix-puthja

Aktori i humorit pas përfundimit të spektaklit të mbrëmshëm i kërkoi këngëtares që lidhjen e tyre ta shikojnë më mirë jashtë dhe që të qëndronin vetëm në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Por në përfundim të bisedës Beatrix Ramosaj vendosi ta puthë. Ata u puthën dhe ndenjën të përqafuar për disa minuta ku dëgjohet që në zë këngtarja i thotë “sa inat kam o Zot i madh”.

donald0-beatrix1

Biseda me Donaldit dhe Beatrix para puthjes:

Donald: Mendoj që të jesh e qetë duhet të jesh vetëm.

Beatrix: Të lutem flasim nesër me qetësi.

Donald: Po them që të jesh e qetë duhet të jesh vetëm. Po shkuan gjërat kështu nuk…

Beatrix: Mendoji gjërat më qetë.

Donald: Thjesht dua të mirën tënde shpirti. S’më intereson për asnjëlloj gjëje këtu. Del Arjola dhe më thotë mua do vëmendje 24 orë. Nuk më duket normale. Të më thuash ti mua që dua të të nxjerr keq. Ti më thua që ke ndryshuar por unë shaka kam bërë me të gjithë dhe mbase kam gjërat e mia por akujt nuk i intereson. Vëmendjen e kuptoj, por jo kaq egoiste.

Beatrix: Unë të kam pyetur të jam afruar, por asnjëherë nuk je hapur me mua.

Donald: Siç ke ti mendime per qenin dhe mamin kam edhe unë gjërat e mia. Je njeri shumë emocional. Thjesht mendoj që ti ke nevojë ti shikosh gjërat siç janë.

Beatrix: Unë i shikoj shumë mirë gjërat. Thjesht nuk më bën sens.

Donald: Çfarë nuk të bën sens më thuaj? Ku është problem se nuk shikoj problem. Thjesht kjo gjëja më acaron.

Beatrix: A mendon se kam ndryshu sjellje unë?

Donald: Po më dukesh ndryshe. Mendon vetëm për veten tënde.

Beatrix: Unë po të them jam gati të flasim të kuptohemi.

Donald: Të duket normale ajp që i the Dagzit. Po unë kët?

Beatrix: Sepse nuk e përballoja dot ai më kuptonte. Nuk e shpjegoj dot.

Donald: Ka gjëra që ty nuk ti them dot se jam njeri që kam përgjegjësi jashtë në lidhje me gjëratt e mia. Dhe jam njeri që jam poverthinking për çdo gjë . Unë kam momentet e mia kur jam neutral pork jo nuk më bën që të ndryshoj tek ty. Të rrith i përqafuar nonstop nuk të bën më të dashur. Tip rap s’më kupton. Ti s’më kupton o shpirt dhe nuk është problem.

Beatrix: Munduhem të të kuptoj.

Donald: Un nëj herë t’u largova 5 metra dhe ti the dua të dal. Po ta bëja unë atë gjë që bën ti? Janë disa gjëra që më duken absurd.

Beatrix: Janë disa gjëra të thjeshta që ti po i bën kaq të mëdha. S’po të kërkoj asgjë. Janë ca gjër që i bën sikur ndihesh i detyruar ti bësh. Sikur më ke peshë. Dhe kjo gjë më vret. Ke një lloj shikimi ndryshe.

Donald: Nëse ti mendon lëtë gjë merr kohën tënde. Nëse është kështu dua që tit ë vërtetosh të kundërtëtën.

Beatrix: Unë jam njësoj.

Donald: Unë s’kam çfarë të bëj më. Nuk futem do as në kokën tëndë as në zemrën tënde.

Beatrix: Gjithë muhabetit më ke thënë mërr kohën tënde, të njejtat gjëra. Është te ndjesia.

Donald: Gjërat janë suprt të thjeshta.

Beatrix: Atë po të them edhe ty. Shumë e thjeshtë, njeriu kur ndien e din dhe të kupton. Jo me u fut në panik dhe më prit më të keqen prej teje. Kam qenë shumë ok këto ditë por prapë… Dua ta ndaj lumturinë me ty.

Donald: Kam edhe unë momente e mia. Nëse nuk e kupton nuk kam çfarë të bëj më. Unë xhindose që nuk pot ë bind për gjërat që po mudnohem të them.

Beatrix: Dua të sigurohem me ty.

Donald: Nuk po ndajmë tokat. A të bëjmë fëmijë bashkë apo jo? Për çfarë do siguroshesh?

Beatrix: Thjesht a je a s’je?

Donald: Merr kohën tënde ta kuptosh. Si mundem të të bind më. Më duket shumë e çuditshme që të të bind gjatë gjithë kohës.

Beatrix: Sepse ti po më thua mbi 10 herë që do kohë. Ishte gjëja e parë që më the.

Ajo që bie në sy është edhe reagimi i ndjekësve të cilët lidhjen dhe situatat e ndodhura mes çiftit i kanë quajtur si “telenovelën e vitit 2022” dhe se po shikojnë teatër.

komenti-telenovela

 

Nga ana tjetër ndjekësit kanë komentuar edhe faktin e ka qenë këmgëtarja ajo që e puthi aktorin duke e cilësuar si “puthje me zor” dhe kanë shtuar se Donaldi po rri “si pemë” .

komenti-puthje-1komenti-puthje-2komenti-puthje

donald0-beatrix2donald0-beatrix3

 

© Panorama.al

Te lidhura