Të pasmet bombastike të partneres … Kjo është pamja që shoqëron Comzan gjatë pushimeve me zeshkanen seksi

Jul 29, 2021 | 16:40
SHPËRNDAJE

Cozman bëri publike lidhje me një zeshkane seksi në muajin qershor dhe që nga ai moment çifti nuk ndal pozat me njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

cozman fjolla

Pak ditë më parë, ata nisën pushimet se bashku dhe reperi nuk ndal dedikimet romantike për të.

Ai publikoi një video ku në sfond është partnerja e tij e veshur me bikini, e cila ka kthyer të pasmet për kamerën.

“Pamja ime”, shkroi Cozman krahas pamjeve, shoqëruar me një emoji puthje.

cozman

Video të ngjashme publikoi edhe Flloja, por në sfond ishte reperi dhe shkroi: “Kjo pamje”.

cozman1

Çifti duket se janë në një lidhje serioze pasi kanë shkuar me pushime se bashku me familjarët e Cozman.

Kjo është lidhja e parë publike e këngëtarit që pas ndarjes nga ish-partnerja e tij Tuna.

/Panoramaplus.al

fjolla cozman

cozman (8) cozman (7) cozman (6) cozman (9) cozman (5) cozman (3)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/