Të papunë dhe nën arrest shtëpiak, bie në pranga babai dhe dy djemtë e tij trafikant në Itali

SHPËRNDAJE

Një 58-vjeçar me orgjinë shqiptare është arrestuar së bashku me dy djemtë të tij për akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

Sipas mediave italiane mësohet se ai ishte i pa punë dhe nën arrest shtëpiak së bashku me dy djemtë e tij, por policia zbuloi se ata trafikonin drogë.

fotoja

Dy djemtë e tij u hetuan dhe ishin me “arrest shtëpie” gjithashtu, për shumë kohë dhe polica në fund u zbuloi në shtëpi 14 doza kokainë dhe 20 mijë euro.

Në fund babai dhe dy djemtë të tij janë arrestuar, ndërsa mediat në vend i cilësojnë si narkoman.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.