“Të njëjtat buzë që më puthin b***ën më …”- Tangat e zeza në plan të parë, Morena Taraku ekspozon më shumë se ç’duhet me fustanin provokues

| 12:06
SHPËRNDAJE

Morena Taraku nuk i ndal pozat provokuese duke mos lënë vend për imagjinatën.

Këngëtarja i vuri flakën rrjetet e veshur me një fustan të zi, të çarë nga mbrapa.

Ajo pozoi para pasqyrës dhe vuri në plan të parë të pasmet e saj bombastike duke ekspozuar tangat e zeza.

“Të njëjtat buzë që flasin për mua janë ato që më puthin b***ën,”– shkroi Morena Taraku në përshkrimin e fotos së nxehtë.

Këngëtarja çmendi ndjekësit me imazhin hot dhe dukej mjaft joshëse.

/Panoramaplus.al

                

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.