“Të ka dalë by**a sa gjysma e Amerikës”, fansat ‘kryqëzojnë’ Rashelin për postimin e fundit

| 15:31
SHPËRNDAJE

Ajo gjithmonë bie në sy për linjat e saj trupore dhe fotot seksi. Por nuk është hera e parë kur Rashel Kolaneci kritikohet për operacionet plastike ose edhe për ‘fotoshopin’ e tepruar në foto.

Kjo ka ndodhur edhe me postimin e fundit. Në një foto të publikuar në ‘Instagram’, ajo shfaqet teksa po ngjit shkallët. Në sy bien të pasmet e saj, për të cilat nuk ka marrë vetëm komente positive. Fansat e saj nuk I kanë kursyer as kritikat për këtë foto:

“Booo sa rend te kjo foto, hiqe rasho se le nom tka dal b***a sa gjysma Amerikes”, i shkruan një fans.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.