Të gjithë po mendojnë se ajo doli lakuriq para kamerave, sportistja e njohur befason me pamjen e saj

| 17:43
SHPËRNDAJE

Skiatorja amerikane Lindsei Von ka argëtuar publikun kohëve të fundit me premierën e saj të filmit në lidhje me karrierën dhe filmin. Ajo arriti në Los Anxhelos, derisa kishte një fustan tejet transparent. 

Lindsei Von

Pa dyshim, “guximi” i saj ishte i madh për ta veshur këtë fustan, pasi shumë menduan se ajo ishte shfaqur e zhveshur. Me siguri, kjo nuk është problem për të, pasi ajo shpesh del në faqet e para të mediave rozë për shkak të pamjes provokuese.

Skiatorja

95556 8889

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.