‘Të dua’, Dj Geek i shpreh hapur ndjenjat Dafina Zeqirit. Reagon këngëtarja

| 11:20
SHPËRNDAJE

Prej disa kohësh në mediat rozë përflitet se këngëtarja Dafina Zeqiri është në një lidhje me Dj Geek.

dafina´djgeek1

Dhe së fundmi ata i kanë shprehur dashurinë njëri-tjetrit.

Në një foto të publikuar nga Dafina në Instagram, Dj Geek deklaroi hapur ndjenjat e tij duke i komentuar këngëtares: ‘Të dua’.

Gjithashtu edhe Dafina shprehu hapur ndjenjat e saj duke i kthyer koment: ‘Të dua më shumë’.

Të dy së bashku, Dafina dhe Dj Geek kanë realizuar një bashkëpunim, këngën ‘Alo’ më shumë se një vit më parë.

dafina

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.