Të dashuruar marrëzisht, partnerja e gardianit gjerman: Kryenim marrëdhënie si nëpër filma

SHPËRNDAJE

Ndoshta në Gjermani janë çifti më i përfoluri momentit. Bëhet fjalë për Izabel Goulart dhe portierin e Gjermanisë, Kevin Trap. Në një intervistë të dhënë së fundmi, modelja e njohur ka deklaruar se pas çdo fitoreje ata kryenin marrëdhënie seksuale.

fgdf

Madje ajo nuk ka nguruar aspak të tregojë se kanë kryer seks edhe në plazh madje me skena të para në filma të ndryshëm. Ndërkohë portieri i Paris Saint Germain i ka propozuar edhe për martesë modeles bukuroshe.

ghjnghfgvt6yggvftgnfgdrtfgjhngh

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.