“Të dashurin imagjinar, e kisha dhe në të vërtetë”- Albana Osmani paralajmëron rikthimin në televizion: Do shkoja në altar për … Ja sa herë duhet bërë seks

Nov 25, 2021 | 16:25
SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur Albana Osmani prej disa kohës është shkëputuar nga televizioni. Ajo është rikthyer vetëm disa herë për të dhënë intervista, por jo me një program të saj apo në moderim.

albana osmani2

Megjithatë, Albana Osmani ka paralajmëruar se do vijë në television me një program të sajin dhe “për këtë gjë po punon momentalisht”.

Moderatorja foli edhe për jetën private, teksa u shpreh se “të dashurin që ka imagjinuar, e ka pasur edhe në të vërtetë”.

albana osmani, robert berisha (8)

Ajo tha se në altar do shkonte për t’i plotësuar dëshirën e prindërve të saj për ta parë të kurorëzuar.

“Të dashurin që kam pasur imagjinar, e kam pasur dhe në të vërtetë. Duke pasur parasysh prindërit e mi që vitet e fundit thonë do martohesh? Gjeje dikë? Kur mendoj veten duke u kurorëzuar mendoj prindërit e mi që do ndihen mirë, përveç dashurisë dhe lumturisë që është tjetër gjë. Do e bëja për prindërit sigurisht. Kur je me njeriun e duhur, mendoj se është e bukur.

albana osmani, robert berisha (7)

Një njeri single duhet të bëjë seks sa herë ta ndjejë. Nuk di të ketë një program për seksin.

Kam pasur dëshirë të kem një program timin dhe besoj do e realizoj. Për këtë po punoj për momentin”, tha Albana Osmani.

/Panoramaplus.al

albana osmani, robert berisha (5) albana osmani1 albana osmani albana osmani (4) albana osmani (6) albana osmani albana osmani (3) albana osmani (1) albana osmani, robert berisha (1) albana osmani5 albana osmani albana os

© Panorama.al

Te lidhura