Tayna drejt suksesit ndërkombëtar? Reperja shqiptare bashkëpunim me reperin me famë botërore

| 16:35
SHPËRNDAJE

Brenda pak vitesh Tayna u kthye në një nga reperet më të suksesshme shqiptare.

Ajo mori famë të menjëhershme me këngën “Columbiana” dhe tani Tayna po synon tregun ndërkombëtar.

Bukuroshja shqiptare ka lajmëruar se do vijë me një bashkëpunim me reperin e njohur francez, L’Algérino, duke i surprizuar të gjithë.

“Monna” titullohet kënga e tyre dhe ky është bashkëpunimi i parë i saj me një artist të huaj.

“Së shpejti,”- shkroi reperja krahas një imazhi ku shfaqet në krah të L’Algérino.

/Panoramaplus.al

  

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.