Tare i shuan shpresa Interit: Ylli i Lacios nuk është në shitje

SHPËRNDAJE

Stefan De Vrij nuk ka ndërmend që të ndryshojë ambient…të paktën në këtë merkato dimërore.

Kështu raporton Gazzetta Dello Sport që thotë se mes Lacios së Igli Tares dhe mbrojtësit holandez është gjetur gjuha e përbashkët për të zgjatur kontratën.

hi-res-8b03390abd27882f57a9a33154c6872d_crop_north

Kontrata aktuale e mbrojtësit skadon më 30 qershor dhe për të pasur shërbimet e tij ishte interesuar skuadra e Interit, por edhe Barcelona.

“Nuk kemi afate, por e sigurtë është që nuk shitet në janar. Është një lojtar i rëndësishëm për skuadrën dhe do të na ndihmojë që të arrijmë objektivat tanë”, ka deklaruar Igli Tare për Gazzetta-n.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAmbasadorin amerikan me orgjinë hebreje në Tiranë, botohet libri për historinë e tij
Artikulli tjetërKuvendi nis punimet të hënën, zbulohet çfarë do diskutohet në seancën e para

S'KA KOMENTE

Comments are closed.