Takimi me Bashën, reagon Komisioneri për Zgjerim: Diskutime konstruktive. Mirëpres marrëveshjen për reformën zgjedhore

| 17:47
SHPËRNDAJE

Komisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi ka reaguar pas takimit me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe përfaqësues të tjerë  të opozitës jashtëparlamentare.

Me një shënim në Tëitter, ndërsa ka shpërndarë foto nga takimi, Varhelyishkruan se mirëpret marrëveshjen për Reformën Zgjedhore, si rrugën për ta çuar atë përpara.

basha komisioneri

“Diskutime konstruktive me përfaqësuesit e opozitës jashtëparlamentare në Shqipëri sot. Unë mirëpres marrëveshjen për rrugën përpara për reformën zgjedhore”, shkruan Varhelyi në Tëitter.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.