Takim kokë më kokë i Toçit me Hafizin

SHPËRNDAJE

E përbashkëta e Fatmir Toçit dhe Mim-za Hafizit është se që të dy kanë qenë pjesë e Partisë Socialiste si deputetë të kësaj force politike.

Por, ndërsa Toçi nuk u vu në lista për deputet në zgjedhjet e kaluara, Mimoza Hafizi u largua me dëshirë për të aderuar në Partinë Libra që u krijua me iniciativë të saj dhe të Ben Blushit.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/takim-koke-me-koke-i-tocit-me-hafizin/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakHelmimi i ish-agjentit rus, Moska i përgjigjet ashpër Britanisë: Ata që janë përgjegjës...
Artikulli tjetërU fut në fushë i armatosur, vjen reagimi i parë i presidentit të PAOK-ut

S'KA KOMENTE

Comments are closed.