GRAZIA
  Union Bank
 
Lotaria Kombetare    
Home »

Tagani: U ndamë si miq, Tafaji deri në janar

Salih Tagani

Tirana/ Bordi drejtues vendos për shkarkimin e trajnerit Artur Lekbello. “Do hyjmë në merkato, na duhet edhe një tjetër sulmues” Artur Lekbello nuk është më trajner i Tiranës. Vendimi është marrë dje nga drejtuesit e klubit bardheblu, të cilët menduan se kjo lëvizje është si më e logjikshmja nisur nga situata e keqe në skuadër.  [...]

Nuk ka Komente

Debate në klub, “Tushe” kërcënon me largim

Lekbello-Duro

Tirana/ Zbardhet mbledhja mes drejtuesve të klubit dhe Artur Lekbello. Tagani kërkon llogari për atmosferën negative në skuadër. Nuk e ka kapërdirë dot atë barazim tejet të vakët me Kastriotin administratori i Tiranës, Salih Tagani, ndaj dje ka kërkuar një mbledhje me shefin e klubit, Alban Tafaji, dhe trajnerin Artur Lekbello.  Natyrisht që në qendër [...]

Nuk ka Komente

Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS

AMC

Fustani i bardhë e fundos në det, nusja rrezikon të mbytet

22 Maj 2015/1 Koment/me shume »

Babuini hap makinën, i vjedh picën turistëve

22 Maj 2015/Nuk ka Komente/me shume »

Gazeta Panorama Alexa toolbarShowbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy