Surprizë! Tayna publikon këngën e re që po bën namin në rrjet

| 10:14
SHPËRNDAJE

Ajo është një nga reperet shqiptare më të dashura dhe më të paguara dhe është shumë e kërkuar si brenda dhe jashtë vendit ku ka shqiptarë.

Tayna këtë herë i ka surprizuar fansat e saj. Ajo ka publikuar një tjetër këngë të re të cilën nuk e kishte njoftuar më parë.

Kënga me titullin ‘Sorry’ tani është vetëm në versionin audio, tekstin dhe melodinë e të cilës e ka shkruar vetë këngëtarja.

Nuk dihet ende nëse Tayna do të realizojë një videoklip për këngën e saj të re, por në vetëm pak kohë, ‘Sorry’ po bën namin duke marrë mbi 200 mijë klikime në ‘Youtube’.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.