Superfemra, tregon forcën e këmbëve duke thyer shalqi mes kofshëve (VIDEO+18)

| 12:56
SHPËRNDAJE
 

Një femër e cila merret gjithashtu me ushtrime në palestër ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të treguar ‘forcën’ e këmbëve të saj.

Ajo merr disa shalqinj dhe i thyen duke i futur mes këmbëve të saj muskuloze.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

6 KOMENTET

Comments are closed.