Super seksi, me veshje transparente, Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin (Foto)

| 13:59
SHPËRNDAJE

Ajo njihet si një nga modelet më seksi dhe format e saj fizike ‘çmendin ndjekësit e saj në rrjetet sociale.


Në postimet e fundit në “Instagram”, Oriola Marashi ka publikuar foto super të nxehta me kostum plazhi tejet transparent. “Parajsa është e nxehtë sa ferri”, shkruan modelja krahas fotos së publikuar në ‘Instagram’.


Nuk kanë munguar sigurisht pëlqimet dhe komentet e shumta të cilat janë komplimente për Oriolën.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.