Super festa e 30-vjetorit, Ermal Fejzullahu surprizohet nga familja dhe kolegët (FOTO)

SHPËRNDAJE

Një ditë më parë, këngëtari mjaft i dashur për publikun shqiptar Erma Fejzullahu festoi 30-vjetorin e lindjes. Me këtë rast, familja dhe miqtë e tij e surprizuan atë me një super festë.

ERMAL FEJZULLAHU

Të ftuar në këtë festë ishin edhe shumë nga kolegët e tij, duke nisur nga miku Ledri Vula, Faton Shoshi, Lyrical Son, Gjiko, Mc Kresha, Dafina Zeqiri, Dhurata Dora, Kida e shumë këngëtarë të tjerë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/super-festa-e-30-vjetorit-ermal-fejzullahu-surprizohet-nga-familja-dhe-koleget-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTa urojmë Greqinë mike
Artikulli tjetërEMRI/ Kapet me drogë në makinë, do e shiste në Elbasan. E pëson edhe pasagjerja, sepse... (Video)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.