Sulmi në Nice, modelja: “Turp që i anuluan fishekzjarrët, më prishën pushimet”

| 15:23
SHPËRNDAJE

E ndërsa gjthë bota u tmerrua dhe ndjeu keqardhje për sulmin e tmerrshme në Nice, ku humbën jetën 84 persona e u plagosën qindra të tjerë, një modele ruse ka shokuar me deklaratën e saj.

364F0A7B00000578-0-image-a-131_1468590208567

35-vjeçarja Christina Sysoeva ka qenë në Nice natën e sulmit, ku kishte zgjedhur që të qëndronte në jahtin e saj luksoz për të parë shfaqjen e programuar të fishekzjarrëve.

Pasi sulmit ajo ka postuar disa foto në Facebook ku ka shkruar se ishte mirë por u mërzit shumë që u anulua shfaqja e fishekzjarrëve.

“Unë jam mirë dhe nuk jam pjesë e 84 viktimave. Por është turp që i ndaluan fishekzjarrët. Më prishën pushimet”, ka shkruar ajo.

364FE4C000000578-3692051-image-a-165_1468597836452 364FE48900000578-3692051-image-a-164_1468597800138 364FE3B400000578-3692051-image-m-163_1468597726529 364F0A6A00000578-0-image-a-132_1468590211343

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.