Sulmi ndaj “Prestige Resort”, ish-ministri: Akt hakmarrës e banditesk. Rama frikacak nga e vërteta dhe fjala e lirë

Dec 1, 2022 | 10:12
SHPËRNDAJE

Ish ministri dhe ish deputeti Genc Pollo i është bashkuar reagimeve të shumta këtë të enjte për sulmin e paprecedentë të Qeverisë në ambientet e “Prestige Resort” në Golem.

Në një postim në rrjetet sociale, Pollo e quan këtë sulm një akt hakmarrje dhe banditesk.

“Akt hakmarrës e banditesk! Por edhe frikacak! Frikacak nga e vërteta e nga fjala e lirë!
Do të dështojë!!”, shkruan Pollo.

genc pollo

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura