Sulmi ndaj Klodiana Lalës, reagon Rama: E patolerueshme barbaria, pres me padurim…

SHPËRNDAJE

Pas sulmit mbi banesën e babait të gazetares Klodian Lala ka ardhur dhe një reagim nga Kreyministri Edi Rama.

Rama shkruan në një postim në Twitter se është e patolerueshme barbaria ndaj gazetares Klodiana Lala. Po ashtu pret me padurin ndëshkimin e keqbërësve.

1533140820_EdiRAMA

REAGIMI

E patolerueshme barbaria mbi shtëpinë e gazetares Klodiana Lala! Ngjarja duhet zbardhur sa më parë dhe strukturat e shtetit janë të angazhuara maksimalisht. Mbështes e inkurajoj Klodianën në këtë moment kritik dhe pres me padurim ndëshkimin e keqbërësve.

Ramaaaaa

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakEMRI/ Arrestohet 52-vjeçari, i gjendet një automatik dhe 35 fishekë
Artikulli tjetërChampions-i ngre siparin, shorti tremb Interin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.