Studente dhe spikere lajmesh, si dukej Majlinda Bregu kur ishte 21 vjeç

SHPËRNDAJE

Majlinda Bregu ka publikuar në Instagram një foto të vjetër teksa shihet si folëse lajmesh  në TVSH, në vitet 1995 kur ajo ende studionte.

Rezultate imazhesh për majlinda bregu

“Çfarë kthimi në kohë! 1995 ose 21 vjeç. Part time në TVSH, full time studente. Mirë që kishte Eleni Toroveci një buzëkuq ekrani për të gjitha”, -ka shkruar Majlinda .

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakEMRAT/ I vodhën makinën dhe 10 milion lekë, zbulohen dy autorët fierakë
Artikulli tjetërRama nxjerr njoftimin: Të rinjtë të provojnë veten në konkursin për një vend pune në Air Albania (KRITERET)

1 KOMENT

  1. Ishte shuuume e shemtuar,me buze te holla e te shtrembera,me dhembe cakall,me nofull kali me mish ne hunde e hunde te madhe,me dy fije floke,me sy te cakerryer e cte te them,me kembe te holla,me damare e te shtrembera,e dobet skelet dhe e zeze e zeze…

Comments are closed.