Stine publikon foton me vajzën e tij, shihni sa është rritur

SHPËRNDAJE

Ai është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, si dhe ndër më të komentuarit në botën e showbizit sidomos për jetën e tij private. Bëhet fjalë për Stine, i cili dy vite më parë u bë baba për herë të parë.

stine2

Ai dhe partnerja e tij vendosën që vogëlushen e tij ta quanin Estia. Kjo e fundit është rritur dhe nuk është më bebi që shihnit dikur në fotot e videot që Stine postonte.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/stine-publikon-foton-me-vajzen-e-tij-shihni-sa-eshte-rritur/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.