PSIKOLOGJIA   Birra Korca
GRAZIA   Lotaria Kombetare
Home » Stafi

Stafi

Drejtor i Pergjithshëm

Erion Tafaj eriontafaj@panorama.com.al

Drejtor Andi Tela anditela@panorama.com.al
Kryeredaktor Robert Rakipllari robertrakipllari@panorama.com.al
Zv.Kryeredaktor

Redi Gjuzi redigjuzi@panorama.com.al

Aristir Lumezi aristirlumezi@panorama.com.al

Politika

Adi Shkëmbi adishkembi@panorama.com.al

Fation Binjaku fationbinjaku@panorama.com.al

Kronika

Trazhgim Sokolaj trashegimsokolaj@panorama.com.al

Armand Bajrami armandbajrami@panorama.com.al

Etleva Delia etlevadelia@panorama.com.al

Dossier

Afrim Imaj afrimhimaj@panorama.com.al

Suplement Panorama Plus

Mira Shpëtimi mirashpetimi@panorama.com.al

Klotilda Harka klotildaharka@panorama.com.al

Revista Psikologji

Carmen Gjani carmengjani@panorama.com.al

Suplementi Une Gruaja

Ani Jaupaj anijaupaj@panorama.com.al

Elizabeta Ilnica elizabetailnica@panorama.com.al

Kultura Alma Mile almamile@panorama.com.al
Rrethet

Elida Domi elidadomi@panorama.com.al

Eglantina Nikollaj eglantinanikollaj@panorama.com.al

Sociale Zirina Llambro zirinallambro@panorama.com.al
Ekonomia Nertila Maho nertilamaho@panorama.com.al
Bota Suela Xhonuzi suelaxhonuzi@panorama.com.al
Sport Leonard Karaj leonardkaraj@panorama.com.al
Panorama Online

Bruna Prifti brunaprifti@panorama.com.al

Çlirim Hallaçi clirimhallaci@panorama.com.al

Webmaster Edmond Veizi edmondveizi@gmail.com   &

ikoncept

Desing & Layout

Gersi Rami gersrami@panorama.com.al

Rudi Janku rudijanku@panorama.com.al

Gerti Andoni gertiandoni@panorama.com.al

Eva Buneci evabuneci@panorama.com.al

Fotograf

Erdi Mara erdimara@panorama.com.al

Vlasov Sulaj vlasovsulaj@panorama.com.al

Shpërndarja

Fatmir Shehu fatmirshehu@panorama.com.al

Marketingu

Roland Karaj rolandkaraj@panorama.com.al

Besa Malolli besamalolli@panorama.com.al

Brikena Sallo brikenasallo@panorama.com.al

Erinda Topi erindatopi@panorama.com.al

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS

AMC

Hotel Prestige

22 muaj në duart e terroristëve, reporteri rrëfen emocionet

28 Gus 2014/Nuk ka Komente/me shume »
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +




© 2014 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy