GRAZIA  
Lotaria Kombetare
 
Home » Stafi

Stafi

Drejtor i Pergjithshëm

Erion Tafaj eriontafaj@panorama.com.al

Drejtor Andi Tela
anditela@panorama.com.al
Kryeredaktor Robert Rakipllari robertrakipllari@panorama.com.al
Zv.Kryeredaktor

Redi Gjuzi redigjuzi@panorama.com.al

Aristir Lumezi aristirlumezi@panorama.com.al

Politika

Brahim Shima brahimshima@panorama.com.al

Fation Binjaku fationbinjaku@panorama.com.al

Kronika

Trazhgim Sokolaj trashegimsokolaj@panorama.com.al

Armand Bajrami armandbajrami@panorama.com.al

Etleva Delia etlevadelia@panorama.com.al

Dossier

Afrim Imaj afrimhimaj@panorama.com.al

Suplement Panorama Plus

Mira Shpëtimi mirashpetimi@panorama.com.al

Klotilda Harka klotildaharka@panorama.com.al

Blerina Goce blerinagoce@panorama.com.al

Revista Psikologji

Oriona Tresa orionatresa@panorama.com.al

Suplementi Une Gruaja

Ani Jaupaj anijaupaj@panorama.com.al

Elizabeta Ilnica elizabetailnica@panorama.com.al

Kultura Alma Mile almamile@panorama.com.al
Rrethet

Elida Domi elidadomi@panorama.com.al

Eglantina Nikollaj eglantinanikollaj@panorama.com.al

Sociale Ada Azizolli adaazizolli@panorama.com.al
Ekonomia Nertila Maho nertilamaho@panorama.com.al
Bota Suela Xhonuzi suelaxhonuzi@panorama.com.al
Sport Leonard Karaj leonardkaraj@panorama.com.al
Panorama Online

Adi Shkembi adishkembi@panorama.com.al

Bruna Prifti brunaprifti@panorama.com.al

Florenc Drizari florencdrizari@panorama.com.al

Webmaster Edmond Veizi edmondveizi@gmail.com
Desing & Layout

Gerti Andoni gertiandoni@panorama.com.al

Rudi Janku rudijanku@panorama.com.al

Genti Manelli gentimanelli@panorama.com.al

Eva Buneci evabuneci@panorama.com.al

Fotograf

Erdi Mara erdimara@panorama.com.al

Vlasov Sulaj vlasovsulaj@panorama.com.al

Shpërndarja

Fatmir Shehu fatmirshehu@panorama.com.al

Marketingu

Roland Karaj rolandkaraj@panorama.com.al

Ani Qyra
aniqyra@panorama.com.al

Erinda Topi erindatopi@panorama.com.al

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS


Gazeta Panorama Alexa toolbar



© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy