ZYRTARE/ “Zgjohet” Partizani në merkato, të kuqtë firmosin me talentin shqiptar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 28, 2020 | 0:18

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore LAJMI KRYESOR Partizani Të fundit

ZYRTARE/ “Zgjohet” Partizani në merkato, të kuqtë firmosin me talentin shqiptar

Tedi Cara është blerja më e re e Partizanit. Kampionët e Shqipërisë konfirmojnë se 19-vjeçari ka firmosur për 5 sezone me të kuqtë dhe do të japë një kontribut për skuadrën kryeqytetase.

cara

Drejtuesit e Partizanit arritën marrëveshjen me Besën për të blerë lojtarin e skuadrave zinxhir të Shqipërisë.

Cara pritet të jetë zgjidhja e duhur për sulmin, teksa deri tani me Besën në Kategorinë e Parë ka shënuar 8 gola.

Njoftimi i Partizanit:

njoftim

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com