Zyrtare: Vllaznia merr një uruguajan, firmos sulmuesi Martinez

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2015 | 16:54

Zyrtare: Vllaznia merr një uruguajan, firmos sulmuesi Martinez

santiago martinezSantiago Martinez është përforcimi më i fundit i Vllaznisë. Sulmuesi uruguajan ka nënshkruar një kontratë 1-vjeçare me klubin shkodran.

Kjo mendohet të jetë dhe blerja e fundit e klubit, ndërkohë kujtojmë që shkodranët e kanë nisur me humbje sezonin e ri futbollistik, pasi u mposhtë nga Teuta 2-0.

www.minuta90.com