ZYRTARE/ U shpallën kampionë në sezonin e shkuar, Bylisi njofton largimin e dy mesfushorëve brazilian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 3, 2022 | 15:33


ZYRTARE/ U shpallën kampionë në sezonin e shkuar, Bylisi njofton largimin e dy mesfushorëve brazilian

Bylisi ka njoftuar zyrtarisht largimin e dy mesfushorëve Biringueta dhe Ananias nga skuadra.

89789789

Dy futbollistët brazilian largohen pas përfundimit të marrëveshjeve me anë të dakortësisë nga ana e klubit dhe lojtarëve.

Bylisi i ka falënderuar dy futbollistët dhe i ka uruar më të mirat në aventurën e radhës me anë të një postimi në “Facebook”, ku thekson se kjo zgjedhje u krye për shkak të numrit të lartë të lojtarëve të huaj në skuadër.

Postimi i Bylisit në “Facebook”:

678678

PANORAMASPORT.AL