ZYRTARE/ Trajneri shqiptar rinovon edhe për një vit kontratën me gjigantët qipriotë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 24, 2020 | 0:17


ZYRTARE/ Trajneri shqiptar rinovon edhe për një vit kontratën me gjigantët qipriotë

Ish-kapiteni i Kombëtares, Bledar Kola do të jetë pjesë e gjigantëve qipriotë të APOEL Nicosisë edhe për një vit. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi nëpërmjet një njotimi në faqen zyrtare.

bledar-kola

Kola iu bashkua skuadrës qipriote në muajin shkurt, teksa është ndihmës i trajnerit Marino Ouzounidis. Shqiptari së bashku me pjesarët e tjerë të stafit teknik kanë firmosur kontratë deri në maj të vitit 2021.

bledar-kola

Kujtojmë që APOEL-i këtë sezon u rendit në vendin e 3-të, teksa objektivi për sezonin e ardshëm do të jetë fitimi i titullit kampion dhe grupet e Ligës së Europës.

bledar kola

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com