ZYRTARE/ Teuta “dhuratë” Erzenit, shijakasit “blindojnë” mbrojtjen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 24, 2020 | 20:34


ZYRTARE/ Teuta “dhuratë” Erzenit, shijakasit “blindojnë” mbrojtjen

Erzeni është përforcuar në mbrojtje duke marrë nga Teuta futbollistin Klevis Lushaku.

67600364_2351373048272759_6952293515137122304_o

Klubi durrsak ka vendosur ta huazojë 20-vjeçarin te skuadra shijakase deri në fund të sezonit.

Lushaku ishte huazuar te Vushtrria në Kosovë në muajin gusht, por pas kërkesave të Erzenit u vendos që qendërmbrojtësi të kalonte për 6 muaj te klubi i qytetit të Shijakut.

erzeni

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com