Zyrtare, Salihi qëndron në Korçë për një vit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 31, 2015 | 18:24


Zyrtare, Salihi qëndron në Korçë për një vit

salihiHamdi Salihi do të jetë pjesë e ekipit të Skëndërbeut për sezonin 2015-2016. Sulmuesi kuqezinjëve i shërbeu kampionëve për ndeshjet e Championsit, por si duket fryma e grupit në korçë e ka tërhequr shkodranin për të qëndruar aty.

30-vjeçari ka nënshkruar një kontratë 1-vjeçare me skuadrën korçare. Ndërkohë kujtojmë se ka zhvilluar 5 ndeshje me fanellën bardhekuqe dhe ka shënuar 5 gola.

Lajmin është bërë zyrtar përmes profilit në “Facebook” të klubit.

” Zyrtare: Hamdi Salihi do te jete pjese e Skenderbeut per sezonin 2015/16″.