ZYRTARE/ “Përforcim” pas kualifikimit në çerekfinale, Interi siguron sulmuesin për 3 vite

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 6, 2020 | 23:40


ZYRTARE/ “Përforcim” pas kualifikimit në çerekfinale, Interi siguron sulmuesin për 3 vite

Aleksis Sançez është zyrtarisht lojtar i Interit. Sulmuesi kilian priti skadimin e kontratës me Mançester Junajtidin, ndërsa ka firmosur për 3 vite me zikaltërit.
Sancez
Lajmi vjen pasi skuadra e Antonio Kontes siguroi kualifikimin për në çerekfinale të Ligës së Europës duke mposhtur mbrëmë Getafen.

Megjithëse është aktivizuar më shumë pas rinisjes së kampionatit, ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Arsenalit ka bindur trajnerin e ti dhe drejtuesit e Interit për të qenë plotësisht në dispozicion të skuadrës.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com