ZYRTARE/ Partizani i jep letrat Herald Markut, në pasdite prezantohet te Vllaznia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 28, 2022 | 13:32


ZYRTARE/ Partizani i jep letrat Herald Markut, në pasdite prezantohet te Vllaznia

Herald Marku nuk do të jetë më një futbollist i Partizanit, me lajmin që përflitej prej ditësh dhe është zyrtarizuar vetëm së fundmi nga vetë klubi.

HERALD MARKU

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, klubi i kuq bënë me dije se palët kanë rënë dakord për ndërprerjen e kontratës dhe se mesfushori mund të quhet një lojtar i lirë.

Pas mbylljes së kësaj marrëveshje, këtë pasdite Marku pritet të prezantohet si futbollisti më i ri i Vllaznisë.

 

PANORAMASPORT.AL