ZYRTARE/ Nuk vazhdon në Superiore, futbollisti i Teutës zbret në Kategorinë e Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 7, 2020 | 18:49


ZYRTARE/ Nuk vazhdon në Superiore, futbollisti i Teutës zbret në Kategorinë e Parë

Erzeni rikthen në formë huazimi deri në fundtë sezonit futbollistin e Teutës Orjan Xhemalaj.

Xhemalaj

30-vjeçari kthehet sërish në Shijak pas 6 muajsh pasi nuk mundi të gjente hapësirë në formacionin e skuadrës durrsake.

Lajmin është konfirmuar në faqen zyrtare të Erzenit. Shijakasit renditen në vendin e katërt në Grupin A të Kategorisë së Parë.

xhemalaj
PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com