ZYRTARE/ Nuk e arriti dot objektivin “Superiore”, trajneri i skuadrës së Kategorisë së Parë jep dorëheqjen pas vetëm një sezoni

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 17, 2022 | 13:51


ZYRTARE/ Nuk e arriti dot objektivin “Superiore”, trajneri i skuadrës së Kategorisë së Parë jep dorëheqjen pas vetëm një sezoni

Alert Alcani nuk do të jetë më trajneri i Burrelit për sezonin e ardhshëm, me teknikun që ka dhënë dorëheqjen pas vetëm një sezoni në stol.

alert alcani

Alcani nuk e arriti dot objektivin “Superiore” me Burrelin që kishte e niste me pretendimin që do të luante në elitë sezonin e ardhshëm.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ishte vetë trajneri ai që e konfirmoi këtë lajm, duke falënderuar për këtë mundësi dhe duke i uruara sukses skuadrës.

alcani

PANORAMASPORT.AL