ZYRTARE/ Një “ekspert” i së Parës, Egnatia prezanton trajnerin e ri

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 29, 2019 | 17:47

Egnatia Kategoria e pare LAJMI KRYESOR Të fundit

ZYRTARE/ Një “ekspert” i së Parës, Egnatia prezanton trajnerin e ri

Pas largimit të trajnerit Ndriçim Kashami, ka ardhur edhe zyrtarizimi i emrit të ri në pankinën e rrogozhinasve.

Bano

Ashtu siç “Panorama Sport” e kishte paralajmëruar, trajneri lushnjar Artan Bano është emëruar në krye të klubit, dhe prej tij pritet një kthesë rezultatesh.

Pas  6 javësh të luajtura ngë grupin A të Kategorisë së Parë, Egnatia numëron vetëm 8 pikë, dhe mban vendin e parë në tabelën e klasifikimit.

Gerd Haxhiu apo edhe Gentian Stojku ishin emra të tjerë krahas Banos, por duket se drejtuesit i kanë besuar Banos, i cili më parë ka drejtuar edhe Lushnjën apo Shkumbinin në Kategorinë e Parë.

gasf

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com