ZYRTARE/ “Nder që vesha këtë fanelë”, futbollisti mbyll gjithçka me Vllazninë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 4, 2020 | 15:03


ZYRTARE/ “Nder që vesha këtë fanelë”, futbollisti mbyll gjithçka me Vllazninë

Futbollisti brazilian Hygor ka shpallur divorcin me Vllazninë.
HYGOR
Mesfushori 31-vjeçar deklaroi mbylljen e bashkëpunimit me klubin shkodran, ku falenderoi ish-shokët e skuadrës, administraorin Suad Lici, drejtori teknik Engin Firat dhe ish-trajnerin Mirsad Jonuz.

Ai luajti 21 ndeshje në kampionatin shqiptar dhe realizoi 4 gola gjatë një sezoni.

“Faleminderit VLLAZNIA 🔴 🟣! Ishte nder të vishja këtë fanelë! Faleminderit Presidentit Suad Lici, Engin dhe trajnerit Mirsad Jonuz për mundësinë. Nuk do ta harroj kurrë mbështetjen e tifozëve në kohën më të vështirë të jetës sime. Faleminderit të gjithë stafit!!”

hygor

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com