Zyrtare: Lushtaku nënshkruan me Flamurtarin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 30, 2015 | 20:49

Zyrtare: Lushtaku nënshkruan me Flamurtarin

lushtakuKushtrim Lushtaku është zyrtarisht lojtar i Flamurtarit. Mesfushori kosovar ka nënshkruar me skuadrën vlonjate kontratë 1vjeçare me të drejtë rinovimi.

25-vjeçari që nga dita e nesërme do të jetë nën urdhërat e trajnerit Levi.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të klubit në “Facebook”.

Njoftimi:

Kushtrim Lushtaku eshte i F.C.Flamurtarit.

Sapo ka firmosur nje kontrate 1+1 mesfushori Kushteim Lushtaku.Nga sot ai do te jete nen urdhrat e trainerit Levy dhe skuadra i urone mireseardhje.

 

www.minuta90.com