ZYRTARE/ Lojtari largohet nga skuadra e Kategorisë së Parë, i jep fund futbollit në moshën 25-vjeçare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 18, 2020 | 12:53


ZYRTARE/ Lojtari largohet nga skuadra e Kategorisë së Parë, i jep fund futbollit në moshën 25-vjeçare

Vjali Mahmutaj ka vendosur të largohet nga Tërbuni dhe i ka dhënë fund përfundimisht futbollit të luajtur.MAHMUTAJ

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e klubit, te cilët njoftojnë se Mahmutaj largohet nga skuadra dhe bëhet largimi i dytë për këtë merkato.

Sipas njoftimit të klubit, thuhet se mesfushori 25-vjeçar ka vendosur t’i japë fund futbollit për arsye personale. Mahmutaj ka falënderuar tifozët për mbështetjen që i kanë dhënë dhe iu ka uruar suksese.
tr

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com