ZYRTARE/ Krasniqi nuk rinovon me klubin, kapiteni largohet nga Egnatia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 14, 2022 | 18:03


ZYRTARE/ Krasniqi nuk rinovon me klubin, kapiteni largohet nga Egnatia

Gëzim Krasniqi ka njoftuar ditën e sotme largimin nga Egnatia, pas vendimit për të mos rinovuar kontratën me klubin.

7867868

32-vjeçari ishte kapiteni i skuadrës gjatë sezonit që lam pas, ku klubi arriti të siguronte qëndrimin në Superiore.

Krasniqi zyrtarizoi gjithçka nëpërmjet një postimi në “Instagram” ku ka falënderuar klubin dhe tifozët për mbështetjen si dhe i ka uruar atyre më të mirën për sezonin e ardhshëm.

765675757

PANORAMASPORT.AL