ZYRTARE/ Konfirmohet lajmi i “Panorama Sport”, Partizani njofton transferimin e portierit nga Tetova

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2022 | 21:14


ZYRTARE/ Konfirmohet lajmi i “Panorama Sport”, Partizani njofton transferimin e portierit nga Tetova

Partizani po punon për përforcimin e skuadrës në prag të ndeshjeve të Ligës së Konferencës, me “Demat” që kanë zyrtarizuar transferimin e portierit Bekim Rexhepi nga Shkëndija e Tetovës.

bekim rexhepi partizani

“Panorama Sport” e kishte njoftuar më parë këtë marrëveshje mes palëve, ku janë konfirmuar detajet e kontratës 3-vjeçare të publikuara.

Partizani e bëri publike marrëveshjen nëpërmjet një postimi në “Instagram” ku ka publikuar detajet dhe i ka uruar mirëseardhjen Rexhepit.

LEXO EDHE:

EKSKLUZIVE/ Partizani firmos me portierin nga Tetova, zbulohet kontrata

PANORAMASPORT.AL