ZYRTARE/ Konfirmohet lajmi i “Panorama Sport”, Erzeni firmos me mesfushorin brazilian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 10, 2022 | 12:38


ZYRTARE/ Konfirmohet lajmi i “Panorama Sport”, Erzeni firmos me mesfushorin brazilian

Mesfushori brazilian, Alan Kalberzhu, është futbollisti më i ri i Erzenit.

erzeni

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi shijakas, ndërkohë që “Panorama Sport” e kishte paralajmëruar këtë transferim një ditë më parë.

Kështu mesfushori 24-vjeccar do të bashkohet menjëherë me skuadrën dhe do të bëhet gati për startin e sezonit të ri.

PANORAMASPORT.AL