ZYRTARE/ Klubi i Kategorisë së Parë shkarkon trajnerin, shkak bëhen… rezultatet e dobëta

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 27, 2019 | 21:11


ZYRTARE/ Klubi i Kategorisë së Parë shkarkon trajnerin, shkak bëhen… rezultatet e dobëta

Nisja e sezonit për Egnatian nuk ka qenë më e mira e mundshme. 8 pikë në gjashtë javë janë shumë pak dhe barazimi me Erzenin, ka sjellë shkarkimin e trajnerit.

egantuia

Tekniku Ndriçim Kashami nuk do të jetë më në krye të stolit të Egnatias dhe këtë klubi e ka bërë publike nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

kasahmi

Njoftimi i klubit:

“Egnatia ndërpret bashkëpunimin me Ndriçim Kashamin.

Fk Egnatia ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Ndriçim Kashami.
Pas rezultateve të dobëta drejtuesit kane vendosur të ndërpresin bashkëpunimin me konsensus.
Fk Egnatia falenderon Kashamin për periudhën e bashkëpunimit dhe i uron suksese në vijim. Drejtuesit janë në negociata për të gjetur trajnerin e ri “.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com